ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 13 березня 2014 р.

13.03.2014р. Б. / Світовим Церквам потрібна щира молитва, щоб уникнути Третьої світової війни, - Глава УПЦ КП

Українська Православна Церква в цілому вітає та радіє результатам Вселенського Собору, що минув у Константинополі (Стамбулі), однак викликає подив те, що не всі православні Церкви були там присутні. Цьому факту здивувався Предстоятель УПЦ КП Патріарх Філарет на прес-конференції в «Українському кризовому медіа-центрі» сьогодні, 13 березня.

«Ми вітаємо переговори під час Вселенського Собору. Але чому там не було представників Московського Патріархату, Македонської, Чехословацької, Американської та Чорногорської церков, якщо він мав поєднати усіх православних?» - спитав він.

За його словами, УПЦ КП хоча й підтримує результати перемовин, однак вважає, що агресія Росії у Криму була засуджена надто м’яко, а не так, як це рішуче зробив увесь світ.

«Світовій Церкві потрібна молитва, яка не буде простими словами. Треба, щоб християни світу щиро молились за мир, просили в Бога, щоб не почалась Третя Світова війна, яка може стати ядерною. Така молитва – обов’язок кожної віруючої людини», - певен Престоятель УПЦ КП.

Джерела: РІСУ

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар