ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 8 березня 2014 р.

08.03.2014р. Б. / Католиків Криму можуть знищити фізично

четніки
Сербські четніки, шовіністи, які вирізали цілі католицькі села у колишній Югославії, прибули до Криму.
 
За повідомленням низки хорватських, сербських та боснійських ЗМІ, у  Крим прибули сербські четніки. Вони відповідальні за масовий геноцид не сербського населення Хорватії та Боснії і Герцеговини. 

Свого часу саме четніцькі угруповання «уславилися» тим, що вирізали цілі католицькі і мусульманські села на теренах колишньої Югославії в часі воєн 90-х років ХХ століття.

Четніцький рух виник у міжвоєнному королівстві Югославії. В часі ІІ світової війни під проводом Дража Міхайловіча четніки чинили акти геноциду над несербським населенням окупованої країни. В часі розпаду соціалістичної Югославії рух відновив свою діяльність. 

Присутність четніків в Криму викликає серйозне занепокоєння долею католицького населення Криму та кримсько-татарського народу. 

За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар