ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 26 лютого 2014 р.

26.02.2014р. Б. / Святослав Шевчук: Сподіваємось Росія не зазіхатиме на суверенітет України

Святослав Шевчук
Небезпека ще не минула, заявив Глава УГКЦ щодо подій в Україні. Блаженніший Святослав закликав міжнародну спільноту до максимальної уваги щодо подій, що зараз відбуваються в Україні.
 
Про це він сказав у Римі під час прес-конференції для представників італійських та міжнародних ЗМІ, акредитованих при Апостольській Столиці. 

«У деяких регіонах України лунають сепаратистські заклики із зазіханнями на територіальну цілісність України. Європа не повинна себе ізолювати від цих проблем, адже раніше чи пізніше вони зачеплять кожного європейця», – зазначив Глава УГКЦ. 

Відповідаючи на запитання журналіста італійської газети «Месаджеро» про роль Росії в загостренні ситуації в Україні, Глава УГКЦ зазначив, що «до нас надходять певні тривожні сигнали, які посилає нам російський уряд, і це нас насторожує, однак заява Держдуми про повагу до територіальної цілісності України, як і інші заяви, зроблені в минулому, дають нам підстави сподіватись, що ані Росія, ані будь-яка інша країна не дозволять собі зазіхати на суверенітет Української держави». 

Глава УГКЦ переконаний, що в українському суспільстві немає підстав для розгортання громадянської війни: «Ми різні, але не поділені. Поділ між українцями намагаються створити політики для своїх політичних цілей. Майдан довів, що українці є єдиним народом у своєму прагненні жити в мирній країні»

За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар