ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 21 лютого 2014 р.

21.02.2014р. Б. / Єпископ Широкорадюк: Вбивство волає про помсту з Неба

єпископ Станіслав Широкорадюк
Молитва сильніша за будь-який автомат Калашникова. Про це 20 лютого говорив у своїй проповіді єпископ Станіслав Широкорадюк. Він очолив Месу у соборі св.Олександра, що поруч з Майданом.
 
У проповіді владика наголосив на важливості молитви і святого дня, а також закликав довіряти Ісусу Христу з щирим серцем і молитися, бо «молитва сильніша за будь-який автомат Калашникова». 

Богослужіння у соборі св. Олександра відбуваються за розкладом. Незважаючи на те, що святиня зараз переповнена людьми з Майдану і волонтерами, священики служать Меси і відбуваються молитви Розарія. 

У своїй проповіді єпископ Станіслав Широкорадюк, Апостольський адміністратор Луцької дієцезії, наголосив на тому, що людина сама обирає свій шлях. «Людина може бути як сатана», — сказав владика, зазначаючи, що людина, яка свідомо і добровільно йде на вбивство буде покарана. «Бог суддя справедливий, Який за зло карає», — говорить він і додає, що таке вбивство волає про помсту з Неба. 

«Ким стає людина, яка не знає Ісуса Христа?», — запитує владика Станіслав і далі продовжує, що зараз дуже важливо не лише боротися з тим злом, яке перешкоджає жити, але й з тими, хто не знає Ісуса Христа. 

На завершення проповіді єпископ Станіслав закликав усіх до молитви. Наголосив, що «наша віра є міцною». Потрібно вірити з надією, повністю віддавати себе в руки Ісусу Христу. 

Нагадаємо, єпископ Кам'янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський в ефірі Радіо Марія жорстко засудив використання зброї проти власного народу. Владика також наголосив, що «зброя Церкви – це молитва, піст і добрі вчинки. Цим ми можемо перемогти нашого ворога – сатану». 

До молитви і посту закликав 20 лютого вірних і Єпископат РКЦ в Україні

За матеріалами: Католицький Медіа-Центр

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар