ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 20 лютого 2014 р.

20.02.2014р. Б. / Тітушки готують погром патріаршого собору УГКЦ у Києві, - речник церкви

Керівники Української греко-католицької церкви отримали неперевірену, але отриману з достовірних джерел, інформацію про те, що влада готує чергову провокацію проти УГКЦ.

Про це повідомив на своїй сторінці Facebook прес-секретар УГКЦ о. Ігор Яців.

"Найближчим часом може відбутися атака "тітушок" на притулок для мітингувальників (у народі названий "Патріарша криївка"), який облаштований у Патріаршому соборі на Микільсько-Слобідській. Просимо про поширення, допомогу і готовність".

"Патріарша криївка" - місце відпочинку та поновлення сил активістів Євромайдану при Патріаршому соборі УГКЦ.

Як повідомляв iPress.ua, 13 січня голова української греко-католицької Церкви блаженнійший Святослав Шевчук заявив, що на адресу УГКЦ надійшов лист від Міністерства культури з погрозами позбавити Церкву реєстрації в Україні. Також йшлося про те, що у зв'язку з публічною підтримкою Євромайдану УГКЦ втратить низку культових споруд.


Джерело: IPress.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар