ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 13 лютого 2014 р.

13.02.2014р. Б. / В УГКЦ утворено новий екзархат та проголошено про обрання нового єпископа


В УГКЦ утворено новий екзархат та проголошено про обрання нового єпископаУ четвер, 13 лютого 2014 р., у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець, взявши до уваги створення Кримського Екзархату УГКЦ та призначення дотеперішнього екзарха Одесько-Кримського владику Василія Івасюка Єпархом Коломийсько-Чернівецьким УГКЦ, дав свою згоду на канонічне обрання Синодом Єпископів першого Екзарха Кримського, яким став високопреподобний о. Михайло Бубній, ЧНІ, дотеперішній Настоятель монастиря Отців Редемптористів в Івано-Франківську та парох парафії Матері Божої Неустанної Помочі, надаючи йому титулярний осідок Тубурсіко-Буре.

Владика-номінат Михайло Бубній народився 16 вересня 1970 року в Хлівчанах на Львівщині. Після завершення середньої школи, навчався у Львівському вищому професійному училищі залізничного транспорту. Після короткого періоду праці за спеціальністю був призваний на військову службу, після чого вступив до Згромадження Отців Редемптористів. Філософсько-богословські студії відбув у редемтористських навчальних закладах у Польщі. Склавши 7 квітня 1996 року вічні обіти у Згромадженні Найсвятішого Ізбавителя, 19 серпня 1997 року отримав ієрейське рукоположення.

Після свячень здійснював формаційне служіння у спільнотах в Тухові (Польща) та Тернополі, а від 2001 до 2007 років душпастирював у Новояворівську, Кохавино та Львові. У 2007-2010 роках навчався у Папському Східному Інституті в Римі, де здобув ліценціат з канонічного права. Повернувшись до України, продовжив душпастирську працю у Івано-Франківську.

З радістю можемо додати, що під час навчання у Римі владика-номінат Михайло Бубній, ЧНІ, співпрацював з українською редакцією Радіо Ватикану, проповідував та відправляв Божественні Літургії.

  Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

Джерело:  КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар