ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 2 лютого 2014 р.

02.02.2014р. Б. / Конгрегація Східних Церков висловила свою підтримку українському народові

«Висловлюємо вам свою близькість у молитві і можливу допомогу в ці часи випробувань і великого болю за український народ і за Церкву в Україні». Про це йдеться у листі-підтримці за підписом кардинала Леонардо Сандрі, префекта Конгрегації Східних Церков, Архиєпископа Циріла Василя, Секретаря Конґреґації, зам-секретаря Монс. Мауріціо Мальвестіті та усіх працівників Конґреґації на ім’я Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава (Шевчука).
 
“Нехай буде сильною молитва до Богородиці, під Покров якої хочемо ще раз віддати наше буття: можливість швидкого приходу бажаного і справедливого поєднання, щоб Нація, в усіх своїх складових, повернулась до життя у спокійній гармонії і мирі, зростаючи у добробуті і на користь найбільш малозахищених”, – бажають у Конґреґації Східних Церков.

Представники Конґреґації висловили сподівання, що все духовенство УГКЦ та всі її вірні й надалі “власною вірою служитимуть усім українцям на добро, на захист гідності людської особи, свободи, солідарності та миру”.

Департамент інформації УГКЦ

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар