ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 1 лютого 2014 р.

01.02.2014р. Б. / «Церква буде останньою, хто піде з Майдану», — владика Тарас Сеньків

Тарас Сеньків
«Справжня демократія полягає в тому, що влада має служити народу, а не панувати над ним», — сказав владика Тарас Сеньків, Апостольський адміністратор Стрийської єпархії УГКЦ, у прямому ефірі суспільно-аналітичної програми Олега Филика «Іду на ви», 29 січня 2014 року, на стрийському телеканалі ТРК «Телелан».
 
У розмові з Преосвященним владикою ведучий порушував актуальні питання стосовно подій, які зараз відбуваються в Україні, а саме — «Євромайдану». 

«Свобода вимагає відповідальності. Щоб стати демократичною державою, потрібен час дозрівання, потрібен досвід морального життя, духовного, економічного… Сьогодні діється щось феноменальне: народжується нова демократична свідомість», — сказав єпископ. 

Також владика не підтримав застосування силових методів і зброї у розв’язанні конфлікту між владою та народом, зазначаючи, що «зброя повинна мовчати, бо не йдеться про те, щоб когось перемогти». А відтак, аналізуючи позицію світових спільнот щодо подій в Україні, владика Тарас сказав: «Порядок в Україні мають зробити українці». 

На завершення програми єпископ закликав телеглядачів «об’єднатися в спільній молитві за тих, хто робить нам боляче, щоб ми були інакшими як християни, як українці… щоб ми усвідомили, що потребуємо один одного».
 
За матеріалами: Католицький Оглядач 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар