ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 30 січня 2014 р.

30.01.2014р. Б. / Світ молиться за Україну

молитва за Україну
Цими днями з усього світу надходять повідомлення про солідарність та молитовну підтримку українців. Також щодня постають нові молитовні ініціативи.
 
Румунська Греко-Католицька Церква єднатиметься в молитві за Україну та українців, які переживають непростий період. Про це йдеться в заклику її Глави Блаженнішого Лучеана Мурешана, який також скеровує слова солідарності до Блаженнішого Святослава Шевчука, Глави УГКЦ. 

Також свою солідарність та співпереживання з народом в Україні від імені Греко-Католицької Церкви в Словаччині висловив її Глава Митрополит Ян Баб’як. Про це він написав у листі на ім’я Блаженнішого Святослава. 

Лист зі словами підтримки надійшов і від Президента Конференції Католицьких Єпископів Канади, у якому зокрема йдеться: «Від імені всіх єпископів східного та латинського обряду Канади запевняю український народ у тому, що ми разом із нашими вірними єднаємося з вами у молитві. Ми виступаємо за гарантії всіх прав і свобод в Україні, зокрема права на життя і гідність, свободу совісті й релігії, свободу слова і самоврядування». 

Вже з перших днів загострення ситуації в Україні, коли розпочалося кровопролиття, свою солідарність висловила Єпископська Конференція Польщі. Нині у цілій Польщі, тривають молитви про мир в Україні. У багатьох містах країни люди збирають теплий одяг для тих, хто протестує в Києві. У Кракові на спільну молитву, ініціатором якої стала молодь, яка готується до Всесвітнього дня молоді в 2016 році. Святу Месу в намірах України очолив єпископ Дам’ян Мускус, яких сказав: «Дивлячись на палаючі барикади, сльози осиротілих родин, категоричність людей і нечутливість влади, хочемо просити Бога про дар тривалого миру для наших східних сусідів». У декільком містах люди збирають одяг, покривала, маски, медикаменти для людей з київського майдану. 

Архиєпископ Ґранади закликав своїх вірних молитися про «мир і свободу в цій братерській країні, про живі християнські коріння». «Я сам в найближчу неділю приєднаюся до Євхаристії у візантійському обряді, яку звершує українська спільнота, яка мешкає серед нас», — пише архиєпископ Хав’єр Мартінес, який запрошує вірних до участі «на знак єдності з цією возлюбленою Церквою, яка має нам так багато запропонувати і навчити». 

Ланцюг безперервної молитви за Україну організували і монахині редемптористки. У ньому беруть участь сестри зі Згромадження з різних куточків світу – з Німеччини, Австрії, Болівії, Чилі, Японії, і, звичайно, з України. 

Pray for Ukraine — ще одна молитовна акція на підтримку України. Її ніціатори на своїй сторінці розмістили текст молитви та Псалом 26 українською, російською, англійською, іспанською та італійською мовами. Молитва проводиться одночасно о 21:00 за Київським часом (19:00 за Грінвічем). 

Нагадаємо, що минулої неділі, після молитви «Ангел Господній», Папа Франциск також запевнив, що молиться за Україну, за упокій загиблих та їхні родини, а також висловив побажання, щоб розпочався конструктивний діалог між владою та громадянським суспільством, і щоб у серцях людей насильство поступилося місцем духові миру та бажанню спільного добра. 

За матеріалами: Радіо Ватикану / Католицький Медіа-Центр

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар