ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 22 січня 2014 р.

22.01.2014р. Б. / Cпільнота Дрогобицької духовної семінарії осудила репресивні і насильницькі дії правоохоронних органів влади

В ніч на 20 січня 2014 р.Б. в м. Києві, на Подолі, працівниками МВС було затримано та ув’язнено семеро студентів Київського Національного Університету Театру, Кіно і Телебачення ім. Карпенка-Карого, які поверталися з Майдану. За повідомленням ЗМІ, завтра, 22 січня, їх судитимуть; їм загрожує до 15 років ув'язнення. Один із затриманих - Андрій Іванюк – оголосив сухе голодування та збирається дотримуватися його до тих пір, поки всіх затриманих не звільнять.

Ми, ректорат та семінаристи Дрогобицької духовної семінарії, висловлюємо свою солідарність затриманим та осуджуємо репресивні і насильницькі дії правоохоронних органів влади.

Разом з тим заявляємо, що в подальшому діятимемо згідно з нашим християнським покликанням та сумлінням.

Ректорат та семінаристи ДДС

Джерело: http://dds.edu.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар