ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 17 січня 2014 р.

17.01.2014р. Б. / Фальшивий «Адеодат» на свободі

уповноваження
Церковна і державна влада — системи різні, і розуміння справи мають різне. За кілька годин після того, як Яцек К. був арештований за фальшиве представлення себе священиком, його випустили «через брак достатніх доказів».
 
Так званий о. Адеодат послуговується документом, який нібито виданий греко-католицьким єпископом із Харкова. У листі єпископ Степан Меньок нібито висилає його з місією збирати пожертви на будівництво санктуарію Матері Божої в Донецьку. Там «о. Адеодат» представлений як член спільноти Священцького Братства св. Климентія Римського у Донецьку. 

Насправді ж, однак, таку особу в Братстві не знають, що підтвердило керівництво Братства у листуванні з Гданською митрополичою курією. 

«Від імені Священицького Братства св. Климентія Римського екзархату Донецько-Харківського Греко-Католицької Церкви повідомляю, що Яцек К. (громадянинПольщі), який називає себе ’отець Адеодат’, не має нічого спільного з нашим Братством. Він не є католицьким священиком і не має права ні на яке представлення від імені Братства», — написав о. Юрій Юрчик, Генеральний настоятель Братства. 

Виявилося також, що Яцек К. провадить обманну діяльність у різних формах уже кільканадцять років. 

Після того, як його випустили з відділку поліції, Яцек К. сконтактувався з редакцією «Неедільного гостя», продовжуючи вдавати священика, цим разом «несправедливо скривдженого», нібито це наклепи. Він із вражаючою впевненістю твердив, що інформація про нього неправдива, і вимагав, щоби редакція «очистила його добре ім’я». 

Зміст розмови вказує на те, що Яцек К. збирається й надалі провадити своє дурисвітство, представляючись як священик. З огляду на це, є дуже важливо, аби інформація про нього поширилася якомога більше.
 
За матеріалами: Gość Niedzielny 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар