ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 13 січня 2014 р.

13.01.2014р. Б. / Влада погрожує УГКЦ позбавленням легального статусу

Шевчук
 
Влада попередила, що може позбавити легального статусу Українську Греко-Католицьку Церкву за участь у протестах на Майдані. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук.
 
Блаженніший отримав листа від Міністерства культури, у якому зазначається, що встановлення молитовного намету  та відправа публічних богослужінь без відповідних дозволів може слугувати підставою для припинення діяльності релігійної організації. 

УГКЦ закидають постійну присутність священиків на Майдані. «У засобах масової інформації поширюються повідомлення та сюжети про релігійну діяльність, яку в порушення вимог законодавства України про свободу совісті та релігійні організації здійснюють представники, зокрема Української Греко-Католицької Церкви на майдані Незалежності міста Києва впродовж грудня минулого року та на початку нового — 2014 року», — йдеться у листі від заступника Міністра культури. 

«Це безпрецедентна ситуація в історії України по відношенню до Церкви», – сказав Блаженніший Святослав і наголосив, що Церква завжди буде зі своїм народом. 

Глава УГКЦ зазначив, що Церква не є учасником політичних процесів, але вона не може стояти осторонь, коли її вірні просять про духовну опіку. Бути зі своїми вірними є обов’язком священика, що випливає з самої місії Церкви. 

«Ми не соромимося нашої присутності, – каже глава УГКЦ, – Будемо модифікувати вид нашої присутності відповідно до потреб». 

Блаженніший сподівається, що державі вистачить мудрості не переслідувати Церкву і не переносити суспільно-політичну кризу також і на релігійне середовище.
 
Святослав Шевчук наголосив, що Церква зацікавлена у спокійному та конструктивному діалозі з владою. Офіційна відповідь на листа вже зареєстрована в Міністерстві культури.Скан листа:

Документ 

документ
 
Фото документу та відео  -  hromadske.tv

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар