ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 12 січня 2014 р.

12.01.2014р. Б. / Святіший Отець висловив свою підтримку українському народові

Папа і Шевчук
Про це Блаженнішого Святослава (Шевчука), Главу УГКЦ, поінформував архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольський нунцій в Україні.
 
У своєму листі від 10 січня 2014 року на ім’я Предстоятеля УГКЦ представник Апостольського Престолу в Україні, зокрема, зазначив: отримавши звістку про становище в Україні, Святіший Отець Франциск через архиєпископа П’єтро Пароліна, держсекретаря Апостольської Столиці, запевнив український народ у своїй молитовній підтримці. «Папа Франциск запевняє про свої молитви за мир і згоду для улюбленого українського народу», — зокрема, сказано в листі з Ватикану. 

Нагадаємо, Асоціація-католиків медійників України оприлюднила звернення до колег і всіх людей доброї волі, у якому закликала журналістів із-за кордону інформаційно підтримати мирний протест, що триває зараз в Україні. 

З особливим проханням українські католики-медійники звернулися до ватиканських журналістів: «Ми чудово усвідомлюємо, що вашим завданням є інформувати світ про діяльність Святішого Отця. Того, хто прагне бути єпископом скривджених і відкинутих, заступником слабких. Ось вже місяць, як Україна, розташована в центрі Європи, є домівкою пригнічених, битих, тих, що плачуть, спраглих правди і справедливості. Дозвольте нам почути голос Пастиря, скерований до нас в ці дні! Допоможіть нам донести до нього наше прохання! Ми хочемо чути слова Петра наших часів, поставленого, щоби укріпляти братів у вірі.»
 
За матеріалами: ugcc.org.ua 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар