ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 4 січня 2014 р.

04.01.2014р. Б. / У Патріаршому соборі на Різдво буде чотири Богослужіння


У Патріаршому соборі на Різдво буде чотири Богослужіння Головний храм Української Греко-Католицької Церкви на Різдво відкриє свої двері й для тих, хто встає рано-раненько, і для охочих йти на Літургію, добре виспавшись. Богослужіння 7 січня у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового правитимуться о 7.30, 9.00 та 11.00.

Одну з ранкових Літургій на Різдво у Патріаршому соборі очолить Блаженніший Святослав. Глава УГКЦ також напередодні, 6 січня з 17.00, правитиме тут велике повечір'я з литією та утреню. Царські часи у Надвечір'я Різдва Христового розпочнуться 6 січня о 7.30.

8 та 9 січня, на свята Собору Пресвятої Богородиці і святого Йосифа Обручника та на первомученика Стефана, у головному храмі УГКЦ також буде по три Літургії (о 7.30, 9.00 та 18.40) та вечірні (о 18.00).

Деякі з Богослужінь у Соборі транслюватиме наживо Перший Національний телеканал.

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Дивен Світ.
 
Джерело:  КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар