ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 4 січня 2014 р.

04.01.2014р. Б. / У Криму відбулися Різдвяні реколекції для родин священиків

У Кримському деканаті УГКЦ вже стало доброю традицією проводити сімейні реколекції для священиків, їхніх дружин та дітей. Таку ідею ще в 2010 році підтримав владика Василь (Івасюк), Екзарх Одесько-Кримський, який свого часу був на духовних вправах у м. Алупка. Цього разу такі передріздвяні реколекції, починаючи з 30 грудня, проходили в Євпаторії, у парафії Покрови Пресвятої Богородиці. Проводив науки о. Микола Квич. Про це повідомляє прес-служба Одесько-Кримського екзархату УГКЦ.

Розпочалися духовні вправи з Молебню до Христа-Чоловіколюбця, який очолив протоієрей Ігор Гаврилів, декан Кримський. «Для дружин священиків такі зустрічі є дуже важливими та потрібними. На місійних теренах важче плекати добрі традиції, як сімейні, так і церковні, ніж там, де адміністративні структури нашої Церкви більше розвинуті. Нашим добродійкам часто бракує спілкування між собою, бо парафії знаходяться на відстані понад 100 кілометрів одна від одної. Тому  наші жінки мають особливе покликання  - розділяти священиче служіння з чоловіком, який також потребує  підтримки», - наголосив отець-реколектант.

На завершення такої духовної обнови діти під керівництвом їмості Людмили підготували цікаві сценки та руханки на християнську тематику. Відтак всі присутні вітали одне одного з Новим 2014 роком.

Департамент інформації УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар