ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 27 грудня 2013 р.

27.12.2013р. Б. / На Донеччині освятили ще один храм УГКЦ

22 грудня 2013 року на свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці Святою Анною владика Степан (Меньок), Екзарх Донецько-Харківський УГКЦ, в Краматорську освятив церкву. Храм зведений на честь пророка Іллі і він - повністю дерев’яний. Будівництво храму тривало три роки. А дерево, для зведення церкви привезли із Карпат – місцевості отця-пароха, і за сумісництвом декана Краматорського деканату о.Василя Іванюка.

Чудовий спів хору Катедрального Собору Преображення Христового м.Коломия, що на Івано-Франківщині, підкреслив атмосферу свята. Слід відзначити всіх, хто приклався до побудови цієї сакральної, без перебільшення унікальної споруди, жертводавцям і будівничим. За словами о. Василя Іванюка даний храм не є останнім, а лише черговим із тих, які ми потребуємо і, з Божою допомогою, побудуємо. Він відзначив: «Більше храмів – менше тюрем». 

Прес-служба Донецько-Харківського екзархату УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар