ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 23 грудня 2013 р.

23.12.2013р. Б. / Перший в історії Церкви папський документ білоруською мовою

Святіший Отець Франциск написав білоруській віруючій Ядвізі Пастернак, відправивши також перший в історії Церкви папський документ білоруською мовою.

Папський документ вручив Апостольський нунцій в Білорусі архієпископ Клаудіо Гуджеротті під час візиту у парафію Воздвиження Святого Хреста у Вілейці 22 грудня.

«Пані Ядвізі Пастернак з вдячністю за усе те, що Ви зробили і робите для Церкви. Прошу Вас молитися за мене. НехайГосподь Бог благословить Вас, Богородиця завжди Вас оберігає. Франциск», - пише Святіший Отець.

Для Білорусі це історичний момент, тому що уперше громадянин Білорусі отримує приватний лист, підписаний особисто Папою Римським.

Як зазначив Апостольський нунцій, через цей добрий і дуже важливий жест, Папа Франциск в особі Ядвіги дякує тим усім людям, які під час переслідування Церкви захищали віру, часто ризикуючи власним життям.

Джерела: www.catholic-media.org

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар