ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 9 грудня 2013 р.

09.12.2013р. Б. / Українці Італії, Португалії та Іспанії вийшли на Євромайдани

Вчора, 8 грудня, в різних містах Італії відбулися маніфестації на підтримку Українського Майдану.

Українці Рима чисельно взяли участь у молитві «Ангел Господній», яку відмовив Святійший Отець на площі Святого Петра у Ватикані. Синьо-жовті прапори та плакати з написами італійською мовою «Святий Отче, молися за Україну» привертали увагу журналістів та всіх присутніх. Багато з них підходило до української групи, розпитуючи про ситуацію в Україні. Журналісти робили фото та брали інтерв’ю. Українці виконали церковний та державний гімни та помолилися за учасників Майдану.

В 14 годині розпочався мітинг на П’яцца Ротонда, навпроти Пантеону. Декілька сот українців зібралися в серці древнього Риму. Присутні тримали величезний український прапор, плакати на підтримку Майдану. Всі виступаючі, італійською, англійською та українською мовами висловлювали підтримку Українському Майдану, вимагали відставки президента України та уряду, а також зверталися до італійських політиків з проханням підтримати український народ. Окреме звернення було адресоване до італійських ЗМІ, з проханням з більшою увагою ставитися до ситуації в Україні. Після молитви за Україну та виконання декількох стрілецьких пісень, всі присутні заспівали державний гімн, а в небо піднялися повітряні кульки у вигляді сердець з українським прапором.

Протягом дня, 8 грудня, українці Риму зібрали 2360 євро допомоги для Майдану в Києві ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.

Вчора, мітинги на підтримку Майдану відбулися також в Генуї, Павії, Мілані, Брешії та інших італійських містах.

Крім того, мітинги на підтримку Євромайдану, 8 грудня, пройшли у трьох найбільших містах Португалії: Лісабоні, Порто і Фаро.

Так, у Лісабоні, на площі Мартін Моніж сьогодні пройшов мітинг, де зібралося понад 600 українців, які не тільки виголошували слова солідарності з своїми співвітчизниками в Україні і світі, але й зібрали 2700 € для потреб Євромайдану в Києві. У центрі Порто, на площі Аліядуш, зібралися понад 200 українців, які зібрали 820€ для України. У південній частині Португалії у м. Фаро біля Української Церкви, зібралося понад 150 українців, які зібрали 400€ для потреб Євромайдану.

 У Мадриді відбулось віче на підтримку Маршу мільйонів у Києві. Близько півтори тисячі українців з усіх куточків України та представники інших національностей, іспанці, італійці, венесоланці, французи, розпочали віче з молитви. Отець Іван Липка, парохії Благовіщення Пречистої Діви Марії розпочав з Молитви за Україну митрополита Андрея Шептицького. Відтак люди співали гімн України, патріотичні пісні, духовні гімни України, молитовно і духовно були з українським народом на Майдані в Києві. Було зібрано на мітингу понад 7 тисяч євро і пізніше ще після Служби Божої біля 1,5 тисяч євро, загалом допомога Майдану в Києві буде 8812 євро. 
Українці Італії, Португалії та Іспанії вийшли на Євромайдани

Джерело:   КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар