ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 8 грудня 2013 р.

08.12.2013р. Б. / У Римі продовжується Євромайдан проти політики чинної влади в Україні (video)


У Римі продовжується Євромайдан проти політики чинної влади в УкраїніУ Римі продовжується Євромайдан проти політики чинної влади в Україні. На площі Республіка зібралося більше як півтисячі українців. На Євромайдан наші співвітчизники прибули як зі столиці, так і з інших міст Італії.

Головна вимога українців: відставка чинного Уряду та Президента і одночасне проголошення дочасних виборів.

Варто зазначити, що четвер - це єдиний вихідний день українських заробітчан в Італії. Його вони проводять на Євромайдані.

Розпочали акцію з молитви, яку відслужили греко-католицькі священики.

Підтримати українців в їхніх європрагненнях та висловити недовіру Уряду та Президенту Вікторові Януковичу прийшли також грузини і росіяни.

Варто зазначити, що вже кілька днів в Італії триває збір коштів на потреби мітингувальників у Києві. Перших 1000 євро українці в Римі зібрали та передали цього тижня. Ініціатива одразу поширилась всією країною та за її межами. Сьогодні зібрали кілька тисяч євро, проте достеменно невідомо скільки саме, тому що кошти постійно надходять.

Євромайдан у Римі. 5 грудня 2013 р.


ЄвроМАЙДАН У РИМІ 1 грудня 2013


Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.

Джерело:   КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар