ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 7 грудня 2013 р.

07.12.2013р. Б. / Світ молиться за Україну

молитва за україну
Щодня різні християнські організації та ієрархи по всьому світу висловлюють свою підтримку українському народові та запевняють у молитві.
 
Міжнародна Асамблея Християн Віри Євангельської (МАХВЄ) оголосила, що з огляду на політичні події, що розгорнулися в Україні, у грудні члени цієї організації молитимуться за Україну. 

Як зазначив секретар МАХВЄ Іванас Шкуліс, Україна, як ніколи, зараз потребує молитви. «Вділи час молитві за Україну. Адже саме молитва – величезна сила на Землі. Зроби це прямо зараз»,– закликав Іванас Шкуліс читачів своєї інтерет-сторінки. 

5 грудня про свою молитовну солідарність з українцями заявив єпископат РКЦ у Польщі. Відповідний лист польські єпископи надіслали Главі УГКЦ Святославу Шевчуку та Главі українського єпископату РКЦ Мечиславу Мокшицькому. 

«Від імені єпископів Польщі хочемо надіслати у Ваші руки знак нашої молитовної солідарності з українським народом у цей момент, який має таке історичне значення. Прагнемо висловити нашу духовну єдність з усіма громадянами України, які у ці дні беруть особливу відповідальність за долю своєї батьківщини», — йдеться у листі. 

У молитовній підтримці України запевнив і Вселенський Патріарх Варфоломій. «Зараз, коли ми знаходимося у паломництві в Мир Лікії (у Малій Азії) на честь свята Св. Миколая Чудотворця, який «заспокоює бурхливе море», ми молимося, щоб він міг просити всемогутнього Бога, щоб заспокоїв і розвіяв темні хмари поділу та скорботи в Україні», – йдеться у зверненні Патріарха Варфоломія. 

Про свою солідарність зі студентами на Майдані заявила і Міжнародна федерація католицьких університетів (IFCU). «Ми особливо вважаємо негідним використання грубої сили проти мирних демонстрантів, у тому числі десятків тисяч студентів університетів, який були задокументовані журналістами на камери і показані в медіа», – йдеться в зверненні, яке підписав генеральний секретар проф. монс. Гі-Реаль Тів'єрж. 

«Представляючи мережу католицьких університетів і коледжів, ми твердо віримо в дану Богом невід'ємну гідність кожної людини, яка забороняє будь-яке застосування переслідування або насильства з боку держави в якості методу для вирішення соціального та політичного напруження», – йдеться у заяві федерації. 

За матеріалами: РІСУ

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар