ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 6 грудня 2013 р.

06.12.2013р. Б. / Святослав Шевчук: На Євромайдані стоїть громадянське суспільство України

 «Ті, які мають сьогодні у своїх руках владу, не чують людей або ж удають, що нічого не сталося. Можливо, вони вповні не усвідомлюють усієї серйозності історичного моменту, який ми сьогодні переживаємо», — сказав Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ, коментуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні.
 
Предстоятель УГКЦ зазначив, що в Києві зібралося багато людей, які приїхали з усієї України спонтанно, за покликом серця. «Тому я можу з певністю сказати, що сьогодні на Євромайдані стоїть громадянське суспільство України – не влада, не опозиція, але, справді, люди, які переживають за своє майбутнє і не байдужі до майбутнього своєї держави», — наголосив Блаженніший Святослав.

Коментуючи події, що сталися в ніч з 29 на 30 листопада, він підкреслив, що таке насилля нічим не можна виправдати. Тому сьогодні релігійна спільнота України закликає всі сторони протистояння, яке розвивається, зупинити насилля. «Я б хотів звернутися до всіх, хто має владу в Україні, не допустити силового варіанту вирішення цього конфлікту, тому що сила протистояння на крові — це дорога в нікуди. Логіка «що гірше, то краще» – це диявольська логіка, яка руйнує і нікому нічого доброго не принесе. Я сьогодні закликаю все громадянське суспільство, усі політичні партії, по обидві сторони барикад, до діалогу», — додав Глава УГКЦ, зазначаючи, що тільки тоді, коли сторони почують одне одного, знайдеться вихід із нинішньої ситуації. 

«Із сумом хочу констатувати: поки ще ніхто не запропонував серйозного логічного виходу із ситуації, в якій ми знаходимося», —підсумував Блаженніший Святослав.


За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар