ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 3 грудня 2013 р.

03.12.2013р. Б. / Молитовна ініціатива за Україну, Божу волю і мир для народу

віра і молитва
До різноманітних молитовних ініціатив, які постають цими днями в намірі долі Української держави та народу, долучилася Обнова у Святому дусі.
 
Голова Об’єднання католицьких спільнот Орест Григорчак запропонував приєднатися до спільної молитви «Коли за нас Бог, то хто проти нас?» (Рим 8, 31). У листі, який пояснює цю ініціативу, зокрема, сказано: 

«Любов до Батьківщини є невід’ємною складовою християнської духовності. Тому нашим обов’язком є захищати Богом дану нам свободу і активно відстоювати громадянські права. Сьогодні ми відстоюємо не тільки наші громадянські права, а й євангельські цінності справедливості, свободи, рівності… У цій ситуації, ми, християни, добре розуміємо, що наша боротьба насамперед є не «проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби». (Еф 6, 12). Тому наші дії не можуть зводитися лише до фізичних акцій, ми маємо подивитися на всі події очима віри і застосувати у цій боротьбі весь духовний арсенал, який дав нам Господь. Отож у цей час ми маємо особливо дбати про те, щоб поводитися по правді, жити у праведності, бути готовими проолошувати Боже Слово, оцінювати події у світлі віри, втілювати в життя принципи Євангелія, в молитві звернути свій погляд на Спасителя, котрий власною кров’ю відкупив нас на хресті. Поводячись так, ми обов’язково побачимо добрі плоди нашої боротьби. 

Христос казав: «Де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, там Я серед них» (Мт 18, 20). У сьогоднішній ситуації в Україні молитва є особливо потрібною, оскільки існують різні небезпеки. Перша небезпека: втрата євангельського духу спільних акцій. Дуже добре, коли людей об’єднує і спонукає до дій любов до Батьківщини і свого народу, а не злість і ненависть до інших. Друга небезпека: розчарування в мирних акціях і байдужість. Закликаю всіх молитися за мир у нашому народі, і благати, щоб Господь не допустив кровопролиття і братовбивста, щоб допоміг нам повірити Його Слову і зайняти активну духовну позицію. Третя небезпека: втрата єдності. Тактика диявола незмінна: «розділяй і владарюй». Нехай кожен робить те, що може, діє так, як підказує йому сумління і віра, чинить те, до чого кличе його Бог. Свята Тереза казала: «Ти принесеш вогонь у цей світ, коли будеш тим, ким маєш бути». Хочу особливо всіх заохотити молитися до Божої Матері, яка є нашою Небесною Заступницею. Історія знає чимало випадків, коли саме завдяки заступництву  Богородиці змінювалася історія цілих народів. Пропоную кожному долучитися до спільної молитви в такий спосіб: 

- Присвятити принаймні 15 хвилин на день глибокій і ревній молитви за Україну і ситуацію, що склалася, пам’ятаючи слова апостола Якова: «Бо дуже могутня ревна молитва праведного!» (Як 5, 16). Ми прагнемо, щоб ця молитва була неперервна (цілодобова), тому просимо вас зареєструватися у формі, поданій на сайті http://blagoslovennya.org/, щоб таким чином засвідчити свою християнську позицію і заохотити інших до молитви. Форма молитви довільна.
- Кожної години (окрім годин сну) молитися «Під Твою Милість…», віддаючи Україну і ситуацію, що склалася, під покров Богородиці.
- Жертвувати Служби Божі, пости і терпіння в намірі ситуації, яка склалася.
- Збиратися разом у парафіях, у малих групках, у колі сім’ї, родини для спільних молитов і чувань за Україну.
- Запрошувати інших до цієї молитовної акції.
 
За матеріалами: РІСУ 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар