ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 20 листопада 2013 р.

20.11.2013р. Б. / Християнським товариством українців Італії створено сайт до 80-ти річчя Голодомору


Християнським товариством українців Італії створено сайт до 80-ти річчя ГолодоморуСьогодні, в рамках Тижня Пам’яті Голодомору в Римі, розпочав роботу сайт присвячений 80-річчю Голодомору, італійською мовою,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на УНН.

На сайті викладені матеріали про геноцид українців, фотографії та відеорепортажі, програми заходів Тижня Пам’яті, електронна італомовна версія виставки Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" "Страчені голодом: невідомий геноцид українців", надана Громадським комітетом з вшанування пам'яті жертв Голодомору Геноциду (куратор - Олеся Стасюк).

Сайт створений Християнським товариством українців Італії у співпраці з міжнародним правозахистним центром "Феміда."

Нагадаємо, цього року Україна відзначить 80-ті роковини Голодомору.

Зазначимо, що заходи з вшанування пам’яті жертв Голодомору відбудуться у 47 державах світу. Це засвідчить увагу міжнародної спільноти до трагічних подій 1932-1933 рр. в Україні. Зокрема, заходи пройдуть у Вашингтоні, Берліні, Москві, Оттаві та інших світових столицях.

Немає коментарів:

Дописати коментар