ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 5 листопада 2013 р.

05.10.2013р. Б. / Глава Вірменської Церкви був обраний головою Всесвітньої Ради Церков


Глава Вірменської Церкви був обраний головою Всесвітньої Ради ЦерковКатоликос всіх вірмен Гарегін II обраний головою Всесвітньої Ради Церков, - повідомляє прес-канцелярія Першопрестольного Ечміадзина.

У  понеділок, 4 листопада, у південнокорейському місті Пусан засіданні 10-ої асамблеї ВРЦ глава Вірменської Апостольської Церкви був одноголосно обраний головою цієї авторитетної міжнародної структури на майбутні вісім років, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на BLAGOVEST.

До президії ВРЦ входять вісім чоловік. Місія голів Всесвітньої Ради Церков - заохочення міжцерковних і екуменічних відносин, захист прав людини, справедливості і миру, - наголошується в повідомленні.

Всесвітня Рада Церков - міжнародна екуменічна організація, заснована в 1948 році. У ВРЦ входять близько 350 християнських Церков і церковних спільнот із понад 100 країн світу, що представляють сотні мільйонів християн.

Нагадаємо, як повідомляв Християнський портал КІРІОС, тисячі християн-протестантів Південної Кореї протестували проти проведення асамблеї ВРЦ .
 

Немає коментарів:

Дописати коментар