ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 2 листопада 2013 р.

02.10.2013р. Б. / Папа: мета життя — не смерть, а рай

Pope1-1
Такі слова Святіший Отець вимовив учора, 1 листопада 2013 р., у роздумах перед молитвою «Ангел Господній».
Ось повний текст сказаного Папою.
 
Дорогі брати і сестри!
 
Урочистість Усіх Святих, яку ми сьогодні відзначаємо, нагадує нам, що метою нашого існування є не смерть, а Рай. Про це пише св. Йоан Апостол: «Ще не виявилося, чим будемо. Та знаємо, що коли виявиться, ми будемо до Нього подібні, бо побачимо Його таким, як є» (1 Йн 3, 2). Святі, друзі Божі, запевняють нас, що ця обітниця незрадлива. У своєму земному існуванні вони насправді жили у глибокій єдності з Богом, так сильно, що стали до Нього подібними. В обличчі найменших і погорджених вони бачили обличчя Бога, а тепер споглядають його лице в лице у його славній красі.

Святі — то не супермени, вони не народилися одразу досконалими. Вони такі, як кожен з нас. Вони люди, які, перш ніж осягнули славу Неба, провадили нормальне життя, з радощами і смутком, із трудами і надіями. Що змінило їхнє життя? Пізнавши Божу любов, вони пішли за Ним цілим серцем, безумовно і без облуди. Вони пожертвували своє життя на служіння іншим, зносили страждання і труднощі без ненависті й відповідали добром на зло, поширюючи радість і мир. Без ненависті, бо ж ми знаємо, що любов походить від Бога, а ненависть походить від диявола. Святі були якнайдалі від диявола. Святі — це чоловіки й жінки з серцями, сповненими радості, яку вони переказують іншим. Ніколи не можна ненавидіти. Треба служити іншим, найбільш потребуючим, молитися і бути радісними — саме це і є шлях святості. 

Буття святим то не привілей нечисленних, ми ж усі отримуємо при хрещенні спадок, який робить для нас можливим стати святими. Це покликання нас усіх. Отже, ми всі покликані, аби йти шляхом святості, а цей шлях має ім’я та обличчя: Ісус Христос. То Він навчає нас, як жити і ставати святими. Він у Євангеліє вказує нам шлях: дорогу Блаженств (пор. Мт 5, 1-12). Фактично, Царство Боже є для тих, які не довіряються речам, бо довіряють любові Бога. Для тих, хто має серце просте, смиренне, не гадає, що він уже праведний, і не осуджує інших, які здатні співстраждати з тими, хто страждає, і радіти з тими, хто радіє, хто не різкий, а милосердний, і старається будувати примирення і мир. Святий, свята завжди допомагає людям помиритися, і щоби настав мир. Тому святість є прекрасною дорогою. 

У сьогоднішню урочистість святі переказують нам послання. Вони нам кажуть: довіртеся Господу, бо Він не підводить! Своїм свідченням вони заохочують нас, аби ми не боялися йти всупереч заяложеним схемам, або буттю несприйнятими, коли ми говоримо про Нього і про Євангеліє. Своїм життям вони нам показують, що той, хто залишається вірний Богові і Його Слову, зазнають уже тут, на землі, втіхи Його любові, і стократ більше — у вічності. В це ми віримо і про це просимо Господа для наших померлих братів і сестер. Церква мудро помістила обік урочистість Усіх Святих і спомин усіх померлих вірних. З нашою молитвою прославлення Бога і вшануванням блаженних духів єднається молитва за тих, які випередили нас у переході з цього світу до життя вічного. 

Довірмо нашу молитву заступництву Марії, Цариці Всіх Святих.
 
За матеріалами: wiara.pl 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар