ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 1 листопада 2013 р.

01.10.2013р. Б. / Всесвітня Рада Церков: є засідання, бракує єдності

кардинал Курт Кох
У південній Кореї триває зібрання Всесвітньої Ради Церков. Участь у ньому беруть представники 345 членів — Церков і релігійних організацій, загалом понад 3 тисячі осіб. Присутня також і католицька делегація.
 
Хоча подія має виключно екуменічне спрямування, та прагнення до єдності не для всіх є очевидним. Про це говорив голова католицької делегації на з’їзді, єпископ Брайан Фарелл LC:
«Наша головна мета — підтримувати саму волю прагнення до єдності. Ми мусимо нагадувати всім, що це справа основоположної ваги, а не що там щось може комусь подобатися чи ні. Прагнення до єдності становить суттєвий елемент життя Церкви». 

Своєю чергою, префект Папської ради у справах підтримки єдності християн кардинал Курт Кох, який зачитав папське послання на відкритті заходу, підкреслює, що екуменізм — то дуже складне, багаторівневе явище. Не всюди маємо справу з застоєм, підкреслює кардинал Кох. 

«Ситуація різниться залежно від країни, — сказав ватиканський ієрарх. — Вчора ми зустрілися з корейськими християнами різних конфесій, які, для прикладу, відзначаються глибоким прагненням єдності. Я думаю, що найбільші проблеми з екуменізмом ми маємо у Європі. Ми повинні вчитися в корейців. Не тільки екуменізму. Корейці дуже динамічні. У них дуже багато покликань. Є чимало священиків, багато чернечих спільнот».
 
За матеріалами: Radio Watykańskie

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар