ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 19 жовтня 2013 р.

19.10.2013р. Б. / Не дозвольте дітям вирости у селебріті…

діти-селебріті
Таку пораду батькам дає публіцист християнського порталу у США, присвяченого євангелізації в різних галузях поп-культури.
 
Щоби показати, як важко сучасними селебріті дотримати євангельських цінностей, журналіст «BreakPoint» Джон Стоунзтрі перелічує численні приклади з життя знайомих, які — хоч і були виховані в атмосфері ревної християнської віри — нині мають із нею щораз то менше спільного, і становлять виразне антисвідчення для сповідників Христа. 

Автор нагадує, як кілька років тому 14-річна тоді Майлі Сайрус у програмі «Шоу Опри Вінфрі» з гордістю підкреслювала, що її улюблена цитата з Біблії походить із Послання св. Павла до Ефесян: «Нарешті, кріпіться в Господі та в могутності Його сили. Одягніться в повну зброю Божу, щоб ви могли дати відсіч хитрощам диявольським» (6, 10-11). Сьогодні ця цитата, в контексті останніх провокаційних виступів скупо, скажемо так, вдягненої колишньої героїні серіалу для підлітків «Ханна Монтана», звучить винятково іронічно. 

Як зазначає Стоунзтрі, це не єдина зірка, яка, діставши ґрунтовне християнське виховання, зрадила прийняті в сім’ї ідеали заради користі, черпаної зі статусу неоднозначної зірки. Перш ніж Кеті Перрі публічно визнала, що полюбляє товариство лесбійок, вона ходила до парафіяльних християнських шкіл і допомагала в душпастирстві своїм батькам — пастору з жінкою, пише публіцист. Він також навів випадок із канадським співаком Джастіном Бібером, нині більше відомим своїми вульгарними жестами і скандалами, ніж тим, що він вірує в Ісуса, як у цьому недавно гаряче запевняв. 

Також і довго зараховувана до людей консервативної поведінки американська співачка кантрі й акторка Джессіка Сімпсон, яка колись на очах багатомільйонної телеаудиторії захищала своє подружжя, сьогодні вже має двох дітей від наступного зв’язку. 

На думку журналіста, хоч і важко однозначно говорити про справжню форму зв’язку названих людей із Богом, однак ці приклади виразно показують, як важко погодити життя селебріті з християнською чеснотою. 

Слова Біллі Рея Сайруса, що він жалкує, що дозволив своїй доньці розпочати кар’єру, звучать як пересторога для інших батьків. Цей глибоко віруючий чоловік визнає, що те рішення знищило його сім’ю, і якби він міг його змінити, то не вагався б жодної миті. 

Стонузтрі, перевертаючи відомі слова Віллі Нельсона, напівжартома каже: «Мами, не дозвольте, щоб ваші діти виросли у селебріті». Водночас він застерігає, що різниця між селебріті й артистом — величезна, оскільки перший привертає увагу виключно до себе, то другий скеровує її на те, що робить. Артист також знає, що добрий вигляд важить набагато менше, ніж буття добрим.
 
За матеріалами: deon.pl

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар