ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 9 жовтня 2013 р.

09.09.2013р. Б. / Глава Конгрегації віровчення про «новий атеїзм»

Префект Конгрегації віровчення архиєпископ Герхард Мюллер, який брав участь минулого тижня у Днях Теології у Мадриді, виступив там з оцінкою сучасного «неоатеізма», пов'язаного з такими іменами як Річард Докінз і Крістофер Хітченс.

Цей виступ було опубліковано у вівторок, 8 жовтня, на сторінках газети «Оссерваторе Романо». За словами архиєпископа, Докінз, Хітченс і їм подібні нічого не додають до того, що було вже сказано в XVIII столітті Девідом Юмом: вони пропагують таке ж бачення людини, позбавленої будь-якої внутрішньої складності і здатності до виходу поза свої межі. Архиєпископ Герхард Мюллер послався на лист Бенедикта XVI італійському пропагандисту атеїзму П'єрджорджіо Одіфредді, в якому Папа-емерит назвав цей нібито «науковий атеїзм» науковою фантастикою. Зокрема, важливу роль в побудовах Докінза відіграє поняття «мема», тобто певного аналога гена в передачі культурологічної інформації. Тим часом, ніякого наукового підтвердження існування мемів не існує. Глава ватиканської дикастерії нагадав і про згубні наслідки інших форм «наукового атеїзму» - комуністичного і фашистського з усім їх тоталітаризмом і нелюдськістю. Точно так само і у випадку нинішнього «наукового атеїзму» йдеться про глобальне нав'язуванні цієї концепції і тоталітарної політичної програми.

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар