ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 4 жовтня 2013 р.

04.09.2013р. Б. / Що Папа робить в Ассизі

Папа Франциск
У день спомину св.Франциска Ассизького, 4 жовтня, о 7:30 за місцевим часом, на п’ятнадцять хвилин раніше запланованого, Святіший Отець прибув до італійського міста Ассизі, розпочинаючи паломництво слідами святого Франциска.
 
Понад 1000 журналістів з усього світу, 53 телевізійні станції, сотні радіостанцій та понад 70 фотоагентств супроводжуватимуть Папу на одинадцяти етапах цього душпастирського візиту.

Тисячі паломників очікують Святішого Отця вздовж маршруту, який простягається на понад 30 кілометрів у підніжжі та північно-західними схилами гори Субазіо, де розташоване місто Ассізі. 

О 8-ій годині в храмі церковного реабілітаційного центру «Інститут Серафіко», Папа зустрівся з молоддю з особливими потребами та важкохворими з усієї Італії, якими опікується цей центр. 

Потім Святіший Отець відвідав храм святого Даміана, місце навернення св. Франциска, де він почув голос Розп'ятого Христа. Після молитви у храмі, Святіший Отець зустрівся в архиєпископському палаці з убогими, якими опікується добродійна організація «Карітас». 

Відвідавши храм Санта Марія Мадджоре, Папа буде помолився у крипті базиліки святого Франциска біля гробу свого святого покровителя, а об 11-ій годині (о 12:00 за київським часом )на площі перед базилікою очолить Святу Месу. 

Святіший Отець обідатиме в осередку «Карітасу», разом з бідними, які отримують там допомогу. 

У другій половині дня Папа прибуде у скит «Еремо делле Карчері», де на молитві усамітнювався святий Франциск. Наступний етап – відвідини базиліки святого Руфіна і зустріч з духовенством, богопосвяченими особами та катехитами дієцезії Ассізі-Ночери Умбрійської-Ґвардо Тадіно. 

Потім Папа вшанує мощі святої Клари Ассизької в однойменній базиліці, помолиться біля хреста святого Даміана та зустрінеться з клаузуровими (затворницькими) монахинями. 

Увечері, у базиліці Санта Марія дельї Анджелі, після молитви в крихітній церковці «Порціункулі», серці францисканської духовності, відбудеться зустріч Папи із молоддю. На площі перед базилікою Санта Марія дельї Анджелі Святіший Отець відповість на запитання юнаків та дівчат. 

На закінчення візиту до Ассизі Папа відвідає санктуарій монахів-францисканців у Рівоторто, убогого місця, яке святий Франциск вибрав собі за притулок для себе і для своїх братів. Це місце також ще називають «колискою братів францисканців». 

Повернення Папи Франциска до Ватикану передбачене близько 20.00 год. за римським часом. 

За матеріалами: Радіо Ватикан / Католицький Медіа-Центр

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар