ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 27 вересня 2013 р.

27.09.2013р. Б. / Папа зустрінеться з Патріархом Антіохійської православної Церкви

У п'ятницю, 27 вересня, Святіший Отець Франциск прийме на приватній аудієнції у Ватикані Патріарха Антіохійської православної Церкви Іоанна X (Язіджі). Під час зустрічі Папа і Патріарх обговорять ситуацію в Сирії, а також відносини між Католицькою Церквою і Грецьким Православним Патріархатом Антіохії й усього Сходу.

Однією в низці драматичних подій, що безперервно відбуваються в Сирії, було викрадення брата Патріарха, архиєпископа грекоправославной єпархії Алеппо митрополита Булоса (Павла) Язіджі у квітні цього року. З тих пір про його долю не надходило жодної достовірної інформації, так само як і про викраденого разом з ним єпископа сирійської православної єпархії Алеппо Йоганна Ібрагіма.

У ході візиту Патріарх Іоанн X зустрінеться також з кардиналами Тарчізіо Бертоне, Леонардо Сандрі та Куртом Кохом, а у неділю 29 вересня буде присутнім на Святій Літургії, яку очолить Папа Франциск на ватиканській площі Святого Петра.

За матеріалами http://ru.radiovaticana.va 

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар