ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 26 вересня 2013 р.

26.09.2013р. Б. / Папа: Ісус справді створює проблеми

Папа Франциск
Не можна пізнати Спасителя й уникнути проблем, не вийде пізнати Месію у спокої, чи у бібліотеці. На цьому наголосив Папа Франциск 26 вересня під час Святої Меси, яку він очолив у каплиці Будинку Святої Марти. Папа підкреслив, що Спасителя не можна пізнати, живучи у «першому класі», а у щоденному буденному житті.
 
Свою проповідь Святіший Отець побудував на сьогоднішньому біблійному уривку з Євангелії Святого Луки

Коментуючи Євангеліє, Єпископ Риму наголосив на тому, що у деяких осіб з’явився страх перед Ісусом. Адже багато було таких, що бачили в Христі провідника, який спричинить політичний конфлікт з окупантами-римлянами. Саме тому Ірод запитує себе: «Хто це такий, що спричиняє такі проблеми?» Святіший Отець наголосив, що Божий Син і справді створює проблеми, бо не можна пізнати Спасителя й уникнути проблем. Не можна пізнати Ісуса у «першому класі», а необхідно зануритись у щоденне життя, вийти на вулиці, де зустрінемо не одну проблему. Не можна пізнати Месію у спокої, чи у бібліотеці…

«Очевидно, можна пізнати Ісуса в Катехизмі», – мовив Папа, заохочуючи вірних до вивчення цієї книги, адже з неї черпаємо багато речей про Ісуса. Однак, не вистарчає пізнати Христа нашим розумом, що є лише першим кроком. Потрібно пройти далі у пізнанні: пізнавати Його у діалозі з Ним, у молитві, на колінах. «Якщо ти не молишся, якщо ти не розмовляєш з Ним, то ти Його не знаєш», – підкреслив Святіший Отець, додавши, що без молитви можна отримати знання про Ісуса, але Його не пізнати; без розмови із Спасителем немає пізнання серцем. 

Святіший Отець додав, що пізнання Ісуса розумом через вивчення Катехизму і пізнання Спасителя серцем через діалог із Ним – це ще не все. Є ще третя дорога пізнання Месії – наслідування, тобто йти за Спасителям, крокувати з Ним. 

Підсумовуючи, Папа зазначив, що є пізнання Ісуса розумом, серцем та вчинками. Тому, якщо хтось хоче пізнати Спасителя, то слід читати те, що Церква про Нього пише, розмовляти з Ним у молитві і крокувати разом з Ним життєвою дорогою. Лише так можна дійти до пізнання того, Ким є Ісус. 

За матеріалами: Радіо Ватикану  

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар