ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 21 вересня 2013 р.

21.09.2013р. Б. / Різдво Пресвятої БогородиціРіздво Пресвятої Богородиці
21 вересня вважається Різдвом Пресвятої Богородиці. Це свято церква стала відзначати в IV столітті. Різдво Пресвятої Богородиці — двунадесяте свято церковного календаря, початок якого припадає на 1 вересня за старим стилем. З цим святом пов'язаний один переказ.

В старому місті Назареті жила далеко не молода подружня пара. І чоловік Іоаким, і дружина Анна були чесними та вірними одне одному, але у них не було дітей. В одне велике свято Іоаким приніс в храм дари для Господа Бога, але священик відмовився їх приймати, оскільки подружжя було бездітним, а діти — це благословення Боже. Дізнавшись про це, Анна заплакала і пішла в сад. Там їй з'явився Господь, який сказав, що Анна народить дочку, яка буде сама благословляти всі народи і стане порятунком для світу. В цей же час Іоакиму, який пішов сумувати в пустелю, з'явився ангел і розповів йому про передрікання Господа.

Через дев'ять місяців у подружжя дійсно народилася дочка. Появі на світ заступниці людей радів весь світ. Це було Різдво Пресвятої Богородиці. 

Різдво Пресвятої БогородиціЗгодом Анну та Йоакина церква назвала Богобатьками, оскільки їх донька народила Ісуса Христа.

«Богородице Діво, радуйся,
Благодатна Маріє, Господь з тобою.
Благословенна ти між жінками,
І благословенний плід лона твого,
Бо ти породила Христа Спаса,
Ізбавителя душ наших.
Амінь»
— молитва Богородиці


Відео: Різдво Пресвятої БогородиціВідео: Різдво Пресвятої Богородиці
Джерело: Beyond.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар