ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 14 вересня 2013 р.

14.09.2013р. Б. / Лицарі Святого Гробу Господнього приїхали до Рима

Лицірі Гробу Господнього
Сьогодні, 13 вересня, розпочалася проща до Рима рдену Святого Гробу Господнього. З нагоди Року Віри до Рима прибуло 3 тисячі кавалерів та дам Лицарського Ордену Святого Гробу Господнього в Єрусалимі.
 
Сьогодні вранці Великий Магістр Ордену кардинал Едвін О’Браєн відслужив для прочан Святу Месу в папській базиліці Santa Maria Maggiore. Ввечері в залі ім. Павла VI члени Ордену вислухають конференцію архиєпископа Ріно Фізікелли, Президента Папської Ради сприяння новій євангелізації, після чого матимуть зустріч з Папою Франциском. Паломництво закінчиться у неділю, 15 вересня, Службою Божою в папській базиліці Святого Павла. Члени Лицарського Ордену Святого Гробу Господнього в Єрусалимі також візьмуть участь у молитві «Ангел Господній» зі Святішим Отцем на площі Святого Петра. 

Паломництво цього Папського Ордену було випереджене іншою важливою подією, а саме Консультою (Радою), на яку кожні 5 років збираються члени Великого Магістрату – головного органу управління, як також провідники з 35-ти країн світу, в яких існують місцеві організації. Темою зустрічі, що відбувалася від 10 до 13 вересня, був перегляд статуту, деяких його норм, з метою його кращого пристосування до еклезіологічної ситуації, що розвинулася після Другого Ватиканського Собору, та до потреб часу. 

Лицарський Орден Святого Гробу Господнього в Єрусалимі, який своїм походженням сягає часів Середньовіччя та христових походів, був відновлений Папою Пієм ІХ у 1847 році, як мирянська організація, завданням якої є духовне зростання членів та підтримка Церкви у Святій Землі в широкому значення цього слова. Підпорядкований Апостольській Столиці, на сьогодні він нараховує близько 30 тисяч членів, поділених на Намісництва та Делегатури у 35-ти країнах світу. Хоч організація є мирянською, приблизно десяту частину її членів становлять духовні особи. Орденом управляє призначений Святішим Отцем Великий Магістр, а допомагає йому в цьому Магістрат та Рада Ордену. Варто зазначити, що протягом останнього десятиріччя члени ордену надали коло 100 мільйонів американських доларів для потреб Латинського Патріархату в Єрусалимі. Ці пожертви служать для відновлення та спорудження нових храмів, шкіл, лікарень, для підтримки родинних підприємств місцевих християн, щоб заохотити їх залишатися на батьківщині. 

За матеріалами: Радіо Ватикану 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар