ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 4 вересня 2013 р.

04.09.2013р. Б. / Болгарія готується до першого національного з’їзду католиків

Зустрітися, краще пізнати одні одних та зміцнити своє прийняття євангельської благовісті в контексті Року віри. Таким є завдання першої національної зустрічі католиків Болгарії, яка 6-7 вересня відбуватиметься у місті Раковскі у центрі країни.
 
Під гаслом «Стійкі у вірі» зберуться представники кожної дієцезії, парафії, чернечих родин та церковних рухів, представляючи також свої історичні, душпастирські та фольклорні особливості. 

«Цією першою зустріччю католиків Болгарії ми бажаємо дати новий поштовх для розвитку місцевої Католицької Церкви, адже ми тут незначною меншість, і тому нам важливо знати одні одних та почуватися частиною більшої спільноти», — пояснив один із організаторів зустрічі о. Дімітар Дімітров, настоятель однієї з трьох католицьких парафій міста Раковскі.
Згадана місцевість не випадково вибрана, як місце проведення з’їзду, адже це єдине місто в країні, значну більшість населення якого становлять католики.

За словами о. Дімітара, тут також відчувається значний вплив секуляризму та матеріалізму, які опановують Європу, так що «стійка віра наших батьків уже не є такою сильною». Саме тому програмою зустрічі передбачено відвідини місцевого кладовища, де поховані численні болгарські єпископи та священики, які зазнали жорстоких переслідувань за часів комуністичного режиму. 

З’їзд завершиться Євхаристійним богослужінням у намірі нової євангелізації. Його очолить Апостольський Нунцій у Болгарії архиєпископ Януш Болонек. 

Зазначимо, що серед понад 7,5-мільйонного населення Болгарії, понад 80% якого є православними, католики становлять лише приблизно 2%. Душпастирська праця здійснюється у двох дієцезіях латинського обряду (Нікополь та Софія-Пловдів) та екзархаті для вірних візантійського обряду, які об’єднані в Міжобрядову Єпископську Конференцію Болгарії.
 
За матеріалами: Радіо Ватикану
   
Раковскі, католицький храм
 Раковскі, католицький-храм

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар