ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 25 серпня 2013 р.

25.08.2013р. Б. / Мультфільми, профінансовані державою за останні п’ять років (video)

Протягом п’яти останніх років в Україні державними коштами виготовлено 16 мультфільмів. Про це повідомила прес-служба Державного агентства України з питань кіно у відповідь на запит "Тиждень.ua". Сім анімаційних фільмів виготовили 2007 року. Так ДП "Українська студія анімаційних фільмів" створила анімаційні фільми "О, Париж", "Врятуй і збережи", "Маленький-великий фінік", "Театральний роман", "Чарівний горох" і "Червона жабка".

Чи не найбільш відомий є мультфільм "Чарівний горох".

​Того ж року у ТОВ "Новаторфільм" з’явився мультфільм "Стати твердим". 2008 року стоврено лише один мульт-серіал "Моя країна-Україна" (ТОВ "Новаторфільм).

Як повідомляють у агентстві, протягом 2009-2010 років не вдалось закінчити виробництво жодного мультфільма. Проте вже 2011 року вдалось розпочати роботи над анімаційнійними стрічками "Професіонали" (ТОВ "Новаторфільм") й "Ескімоска" (ТОВ "Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О.Ханжонкова).2012 року українські мультиплікатори працювали над мульт-серіалами "Моя країна – Україна" (8 серій), "Професіонали" (3 серії), "Ескімоска" (26 серій). 2013 року закінчилось виробництво мультфільмів "Птахи", "Корова", "Лежень" (ДП "Українська студія анімаційних фільмів"), "Дідочок задумав женитися" (ТОВ "Новаторфільм"), "Літа мої" (Кіностудія "Борисфен С"), "Жуйка" (ТОВ "Новаторфільм"), а також серіалу "Моя країна – Україна".

"Наразі для прокату готується перший повнометражний анімаційний фільм "Хто боїться дядечка Бабая" (ДП "Українська студія анімаційних фільмів")", – повідомили у прес-службі ​Як стверджують у відомстві, на українську анімацію 2011 року держава виділила 13 млн 847 тис. грн, а 2012 року – 21 млн 569 тис. грн. Цього року фінансування складає лише 2 млн 332 тис. грн (станом на 1 серпня).

Гірша ситуація із повнометражними ігровими дитячими фільмами, оскільки за роки незалежності, як стверджують в агентстві, їх вийшло всього два. "Прикольна казка" став першим українським музичним художнім фільмом-казкою для сімейного перегляду, знятий за підтримки Державної служби кінематографії України та Міністерства культури Естонії, режисером якого Романом Ширманом.

​Його прем'єра відбулась в Україні у лютому 2008 року, а вже у грудні фільм вийшов у прокат. Цього року закінчили роботу над створенням дитячого повнометражного фільму для сімейного перегляду "Іван-сила", який розповідає про життя відомого силача Івана Фірцака.

Прем’єра фільму відбудеться всередині вересня у Канаді на кінофестивалі сімейного та дитячого кіно "TIFF". Після цього пройде прем’єра в Україні, і стрічка піде в прокат. Як повідомлялось, у квітні цього року український мультиплікаційний цикл "Народна мудрість" виробництва НТКУ отримав нагороду Універсального багатокультурного фестивалю кіно.

Джерело: УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

Немає коментарів:

Дописати коментар