ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 21 серпня 2013 р.

21.08.2013р. Б. / Церковні шлюби виявились міцнішими за офіційні та «цивільні»

шлюб
Серед пар, які реєстрували свій шлюб у РАГСі, 11% розлучень, серед «цивільних», тобто незареєстрованих шлюбів цей показник збільшується до 18%. Тим часом лише 6% пар, що брали шлюб у Церкві, згодом розійшлися.
 
Про це свідчать дані дослідження компанії GfK Ukraine, яке було проведене у липні цього року.
«Незважаючи на те, що близько 80% українців вважають себе християнами, церковному шлюбу віддають перевагу більшість населення лише у Західній Україні. Відповідно, у Західній Україні найменше людей, які розійшлись із своїми партнерами. Зважаючи на негативне ставлення Церкви до розлучень, можна припустити, що обвінчатись зважуються лише ті пари, які є найбільш впевненими у своїх почуттях», – коментує Інна Волосевич, старший дослідник GfK Ukraine, відповідальний за соціально-політичні дослідження. 

Загалос статистика свідчить, що 26% українців мають досвід спільного проживання у цивільному шлюбі (тобто проживають чи проживали з партнером або партнеркою разом як подружжя при веденні спільного господарства, але без реєстрації стосунків у РАГСi).

Цивільні шлюби є найбільш популярними в Києві, а також в Південному та Східному регіонах, церковні шлюби – в Західному регіоні. 

В церковний шлюб вступали 23% українців. 

Переважна більшість українців у віці старше 16 років (84%) перебувають чи перебували у офіційному шлюбі. 

16% українців не вступали в шлюб жодного типу, серед вікової категорії 16-30 років таких 54%, серед категорії 30-49 років таких вже лише 7%, а серед категорії старше 50-ти років – 2%. 

Дослідження проводилося на основі Омнібусу GfK Ukraine протягом 04–19 липня 2013 року.
Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці старше 16 років на місяць. 

Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилось методом особистого інтерв'ю. 

Максимальна похибка – 3,1%.

За матеріалами: life.pravda.com.ua 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар