ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 13 серпня 2013 р.

13.08.2013р. Б. / Папа: Батьки — перші співробітники Бога

батьки
«Людське життя потрібно захищати від початку його існування в лоні матері», – написав Папа Франциск у зверненні з нагоди Національного тижня сім’ї в Бразилії, який розпочався 11 серпня.
 
Пригадуючи свої недавні відвідини Бразилії, Святіший Отець звертається до бразильських сімей, заохочуючи їх виконувати «благородну і вимогливу місію», адже вони мають бути «першими співробітниками Бога в основному спрямуванні людського життя та запевненні майбутнього». 

Папа вказує, що «важливо, щоб батьки плекали спільні практики віри в родині, щоб супроводили дозрівання віри дітей». Папа Франциск наголосив, що батьки покликані передавати словами, але, перш усього, прикладом, правди віри та людської любові, що отримують нове світло від Божого Об’явлення. 

Папа підкреслив, що батьки повинні передати дітям усвідомлення того, що треба завжди захищати життя, вже від материнського лона, визнаючи в ньому Божий дар і запевнення майбутнього людства. Необхідно навчити дітей дбати про людей похилого віку, зокрема про дідусів та бабусь, які є живою пам’яттю народу, передаючи життєву мудрість. 

Святіший Отець висловив сподівання, що бразильські родини будуть дедалі переконливішими вісниками краси любові, яку підтримує та оживляє віра. 

Черговий Національний тиждень сім’ї відзначається в Бразилії на загальноцерковному рівні від 11 до 17 серпня цього року. Він був започаткований 1992 року, як вияв дбання Церкви про родину, яка потребує особливої уваги в сучасному суспільстві, що зазнає швидких і значних змін, як із соціальної, так і з культурної точки зору. Захід організовують відповідні комісії Бразильської Єпископської Конференції. 

Цьогорічний Національний Тиждень сім’ї відбувається під гаслом: «Передавання та виховання християнської віри в сім’ї». Національна Конференція Бразильських Єпископів видала посібник під назвою: «Година сім’ї 2013», який подає відповідний матеріал для проведення богослужінь, спільних та сімейних молитов, пропонує роздумування, призначені для різних вікових категорій. 

За матеріалами: Радіо Ватикан 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар