ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 13 серпня 2013 р.

13.08.2013р. Б. / США: ким був таємничий священик?

Помазання хворих

Американці роздумують, що то за таємничий священик несподівано з’явився й так само несподівано зник із місця тяжкої автомобільної аварії у штаті Міссурі.
 
Недільного ранку 19-річна Кеті Ленц їхала своїм стареньким «мерседесом», коли раптом 26-річний Аарон Сміт із зустрічної смуги з’їхав їй назустріч, викликаючи лобове зіткнення.
Рятувальники майже годину безрезультатно пробували витягнути дівчину, яку затиснуло в зім’ятій машині. Тоді вона стала молитися вголос про допомогу. 

До Кеті підійшов священик з оливою для помазання хворих у руках. Він запропонував дівчині таїнство помазання і молитву. Кеті охоче погодилася. Потім вона згадувала, що під час цієї молитви на неї спливав мир. Також і рятувальники, які продовжували трудитися на місці аварії, пережили подібне відчуття, а священик заохотив їх наполегливо працювати. Незадовго після цього прибуло устаткування, завдяки якому вдалося витягнути Кеті. 

Вся подія зайняла півтори години. Дівчину, яка зазнала численних переламів та внутрішніх пошкоджень, забрали до лікарні вертольотом. Рятувальники — а їх було кільканадцять чоловік — хотіли подякувати таємничому священикові, але він немовби випарувався. Його ніде не могли знайти. Це було тим більше дивно, що дорога в місці аварії була заблокована, корок тягнувся на півкілометра, довкола були тільки поля, і не видно було автомобіля, який міг би належати таємничому незнайомцю. 

Місцева дієцезія заявила, що жоден з її священиків не визнав своєї участі в наданні допомоги жертві аварії. «Ангел?» — гадають тепер мешканці Міссурі.
 
За матеріалами: wiara.pl 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар