ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 4 серпня 2013 р.

04.08.2013р. Б. / Рибалка, що вижив, про інцидент в Азовському морі: прикордонники РФ навмисне пішли на таран

Новини України - Події України - інцидент в Азовському морі - Олександр Федорович - Рибалка, що вижив, про Азовський інцидент: прикордонники РФ навмисне пішли на таран
Єдиний український рибалка, що вижив після зіткнення з російськими прикордонниками в Азовському морі 17 липня Олександр Федорович розповів, що прикордонники спершу в них стріляли, а потім свідомо пішли на таран.

"Вони двічі нас так підрізали, було таке враження, що вони хотіли нас просто переїхати. Хлопець, який стояв за кермом, я не знаю, як він двічі від них ухилився. А на третій раз вони обійшли нас ззаду, розвернулися і пішли в лоб тараном. Чистий таран був!" - заявив рибалка в інтерв'ю ТСН.


Перед зіткненням по рибалках стріляли, розповів Олександр Федорович, а після трагедії прикордонники відмовилися витягати інших постраждалих, хоча ті могли бути ще живі. "Хлопці, ви ж поруч, от ви, стрибніть. Тільки що ж все сталося, може, кого дістанете, встигнете відкачати чи що. Ніхто цього не зробив, один тільки крикнув: ми, мовляв, зателефонували до МНС, зараз прибуде МНС і будемо шукати", - повідомив рибалка.

Як повідомляє видання, між тим російські правоохоронці продовжують стверджувати, що українські рибалки загинули через свій "небезпечний маневр".

"Намагаючись відірватися від російських силовиків, судно-порушник виконало небезпечний маневр, різко змінило курс убік переслідувачів, порушивши міжнародні правила попередження зіткнення суден у морі. Внаслідок чого човен навалився на борт прикордонного катера й перекинувся", - заявила прес-офіцер прикордонного управління ФСБ РФ по Краснодарському краю Наталія Стредініна.

Раніше повідомлялося, що проти 49-річного рибалки Олександра Федоровича, який вижив після зіткнення з катером прикордонної служби Росії, порушили кримінальну справу за незаконний вилов риби. Федоровичу загрожує штраф до 125 тисяч гривень в переведенні з рублів або ж до двох років позбавлення волі.

Нагадаємо, ввечері 17 липня катер берегової охорони прикордонної служби Росії зіткнувся в Азовському морі з українським баркасом. Загинули четверо рибалок, один з членів екіпажу було врятований.

У зв'язку із загибеллю українських рибалок в Азовському морі в МЗС викликаний тимчасовий повірений РФ в Україні Андрій Воробйов, якому була вручена нота з вимогою провести об'єктивне розслідування інциденту.

Російські прикордонники заявили, що зіткнення рибальського човна і катера берегової охорони, що спричинило загибель рибалок, сталося з вини українців.

За матерiалами: ТСН.ua
Джерело:   КориспонденТ.net 

Немає коментарів:

Дописати коментар