ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 1 серпня 2013 р.

01.08.2013р. Б. / У Греції православні монахи виступають проти екуменізму

Православні монахи, що повстали проти екуменічних контактів Константинополя з католиками, досі не хочуть покинути монастир Есфігмену. 29 липня група з близько 20 монахів забарикадувалася та виганяла камінням і пляшками із запальною сумішшю грецьких судових виконавців і міліціонерів, які стежили за виконанням рішення про виселення. Там мала би осісти нова монаша спільнота, послушна патріархові.

Маючи тисячу років, монастир Есфігмену є одним з 20 монастирів гори Афон, який належить до території Греції, але церковно підлягає патріархові Константинополя. Монахи з цього монастиря почали конфліктувати з ним 1967 року, коли до тодішнього патріарха Афінагора прибув з візитом Папа Павло VI. Вони звинуватили свого зверхника у зраді православ'я. Оскільки його наступники продовжували таку ж лінію діалогу з Ватиканом, ця думка не змінилася. У 2002 році патріарх Варфоломій визнав спільноту Есфігмену незаконною і наказав монахам покинути монастир. Вони, однак, незважаючи на підтримку грецьким урядом Екуменічного Патріархату, постійно чинять опір його вимогам.

За матеріалами: pl.radiovaticana.va

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар