ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 26 липня 2013 р.

26.07.2013р. Б. / Папа застеріг семінаристів від кар’єризму

Франциск Папа
Ми є, і назавжди залишимося, тільки крихкими посудинами з глини, в які Господь Бог умістив величезний скарб. Не просімо Бога, щоб нам бути сталевими, але щоб ми завжди бачили, які ми крихкі, і що нам дано величезний дар.
 
Такі слова вимовив сьогодні Папа Франциск на ранковій св.Месі, яку він служив у резиденції архиєпископа Ріо-де-Жанейро. Святіший Отець відправив Службу для семінаристів та їхніх родин. Майбутніх священиків Папа заохочував до поклоніння Пресвятим Дарам та добрих сповідей. А над усе він радив їм плекати у собі напруження поміж відчуттям власної слабкості та усвідомленням величі отриманого дару. 

«Церква чимало вистраждала і надалі страждає щоразу, коли той, хто був покликаний прийняти скарб у глиняне начиння, клопочеться про зміну своєї глиняної природи й вірить, що він кращий, що не з глини зліплений, – сказав Папа. – Ми всі з глини, і назавжди, й ніхто нас від цього не визволить. Ісус нас спасає на свій спосіб, не по-людському, без престижу, позірної величі, без високих посад. Звідси походить тільки кар’єризм у Церкві, який завдає так багато шкоди». 

Святіший Отець додав, що перевіркою стану нашої душі є сповідь та адорація. Сповідь показує, чи ми усвідомлюємо свою крихкість. Уміння споглядати Христа у поклонінні Пресвятим Дарам свідчить, що ми усвідомлюємо і велич дару, який отримали.
 
За матеріалами: Radio Watykańskie


Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар