ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 25 липня 2013 р.

25.07.2013р. Б. / Співчуття Святішого Отця з приводу залізничної катастрофи в Іспанії

Папа Франциск, що перебуває у Ріо-де-Жанейро в Бразилії, де проходить ХХVІІІ Всесвітній день молоді, надіслав співчуття архиєпископові Сантьяґо-де-Компостелла в Іспанії з приводу катастрофи пасажирського поїзда, який 24 липня зійшов із рейок поблизу відпустового міста Сантьяґо-де-Компостелла, мети численних паломництв, зокрема з нагоди празника святого апостола Якова, що святкується 25 липня. Там загинуло коло 80-ти людей, 140 отримали поранення, деякі з них у дуже важкому стані.

У телеграмі до архиєпископа Хуліана Барріо-Барріо Святіший Отець, глибоко засмучений після отримання повідомлення про трагічний випадок, підносить щиру молитву до Господа за тих, що загинули та постраждали, прохаючи донести до постраждалих та їхніх родин його духовну близькість, братерську любов і схвильовану солідарність, запевнюючи молитви за померлих та всіх, кого болісно заторкнула ця трагедія.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va

 Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар