ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 23 липня 2013 р.

23.07.2013р. Б. / Папа застеріг від «стерильної молитви» та діяльності без Бога

Папа Франциск
Слухання Божого Слова та служіння – два нероздільні аспекти християнського життя. Про це говорив Папа Франциск на молитві Ангел Господній 21 липня.
 
Коментуючи євангельську розповідь про те, які Марта і Марія приймали Ісуса, Святіший Отець наголосив, що тут не протиставляються двома способи поведінки – контемпляціята служінням. Навпаки, вони є «суттєвими елементами нашого християнського життя, аспекти, які не слід відокремлювати, але жити ними в глибокій єдності та гармонії». Чому ж тоді Марта отримує зауваження? «Тому, – пояснює Папа Франциск, – що вважала суттєвим лише те, що робила вона». Бо в християнському житті «служіння і діла милосердя» не можна відірвати від «джерела кожної нашої дії», тобто, слухання Божого слова. 

«Молитва, яка не веде до конкретної дії щодо хворого, бідного, потребуючого ближнього, брата, який зазнає труднощів, є стерильною і неповною молитвою. Так само, коли в церковному служінні звертається увагу лише на дії, більше зважається на речі, функції, структури, й забувається про центральне місце Христа, не виділяється час на розмову з Ним під час молитви, існує небезпека служити собі самим, а не Богові», – зауважив Папа Франциск, заохочуючи просити в Пресвятої Богородиці, «Матері слухання та служіння», щоб Вона навчила нас роздумувати в серці над словами Її Сина, вірно молитися й бути уважними до конкретних потреб ближніх. 

За матеріалами: Радіо Ватикан  

Джерело:   Воїни Христа Царя 

Немає коментарів:

Дописати коментар