ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 17 липня 2013 р.

17.07.2013р. Б. / Гробницю св.Франциска віртуально відвідали 18 млн людей


св. ФранцискТри місяці тому у гробниці святого Франциска в Ассізі була встановлена веб-камера. За цей час нею скористались 18 млн. користувачів інтернету.
 
Сигнал веб-камери отримують на монітори своїх комп`ютерів відвідувачі з 123 країн світу, розповідає монах-францисканець Енцо Фортунато, який ініціював встановлення веб-камери. 

«Сплеск інтересу до святого Франциска пов`язаний насамперед з тим, що саме це ім`я на честь Ассізького бідняка обрав собі новий Папа Римський», - каже монах. Він розповів, що по інтернету також можна направити монахам з Ассізького монастиря прохання про молитву. 

Як повідомив бр.Фортунато, багато людей вдаються до заступництва святого Франциска: «Часто батьки довіряють молитвам святого Франциска своїх дітей». Раз на тиждень всі отримані через інтернет прохання роздруковуються і розподіляються серед місцевих монахів, які моляться і відправляють Меси у цих намірах. 

За матеріалами: УНІАН - Релігії

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар