ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 15 липня 2013 р.

15.07.2013р. Б. / Десятки тисяч людей взяли участь у прощі до Зарваниці


зарваниця
Архиєрейською Літургією, яку очолив Глава УГКЦ Святослав Шевчук, та освяченням пам'ятника Йоану-Павлу ІІ 14 липня завершилася Всеукраїнська та молодіжна проща до Зарваниці. У Богослужінні взяли участь десятки тисяч вірних з різних куточків України та з-за кордону, 10 архиєреїв УГКЦ, близько 300 священиків та представники влади.
 
Значна частина вірних йшла до Зарваниці пішки. Найбільша група, близько 1500 осіб, традиційно здійснила пішу прощу від Архикатедрального собору Тернополя. Найбільше часу у дорозі провели прочани з Хмельницького вікаріату: до Зарваниці вони йшли майже тиждень. У пішу прощу вирушали здебільшого молоді люди, інші - приїхали на автобусах, автомобілях та велосипедах. 

Блаженнійший Святослав привітав усіх гостей та прочан, які, незважаючи на сильний дощ, молилися на Літургії, уділив архипастирське благословення, подякував організаторам за наполегливу працю, священикам, які з вірними ішли пішки та сповідали під час прощі, представникам влади з допомогу в організації паломництва. 

Цьогоріч проща була приурочена 1025-ій річниці Хрещення Русі-України та Року віри, яким в УГКЦ проголосили 2013 рік. Саме цім темам була присвячена проповідь Блаженнішого Святослава. 

Після Літургії відбулася Панахида за жертв українсько-польського протистояння на Волині 1943 року та освячення пам'ятника Йоану-Павлу ІІ, Папі Римському, який споруджений поблизу купелі св. Анни. 

Високопреосвященний архиєпископ і митрополит Тернопілсько-Зборівський кир Василій Семенюк, як намісник Марійного духовного центру у Зарваниці, подякував Главі УГКЦ за візит та подарував ікону Матері Божої Зарваницької. 

зарваниця 

зарваниця 

зарваниця 

зарваниця 

 
зарваниця


За матеріалами: tze.org.ua 

Джерело:   КРЕДО


--------------------------------------------------------------------------

(Оскільки мені, негідному р.Б. Леоніду, вже набридло щоразу виправляти слово "Глава" на "Патріарх", а ще той факт, що й сам Блаженніший Святослав цілком свідомо не сприймає себе Патріархом УГКЦ, бо й не може ним бути (ще не доріс), то ж вирішив і я, "не гнати коней", а почекати доки владика доросте...)

1 коментар:

  1. "...Після Літургії відбулася Панахида за жертв українсько-польського протистояння на Волині 1943 року..."

    ...а злі, крайні націоналісти, як завжди, на всіх Прощах, протягом останніх 18-ти років, пильнували за порядком у відпустовому місці села Зарваниця і околицях, та охороняли прочан від випадкових, недоброчесних туристів...

    р.Б. Леонід.

    ВідповістиВидалити