ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 26 червня 2013 р.

26.06.2013р. Б. / В Євросоюзі звернуть увагу на захист релігійної свободи
євросоюзМіністри закордонних справ Європейського Союзу 24 червня в Люксембурзі затвердили керівні вказівки щодо заохочення і захисту свободи релігії та віросповідання. 
 
«Порушення та зловживання щодо свободи релігії та віросповідання, що здійснюються як державними, так і недержавними суб'єктами, є загальними і складними, та стосуються людей у всіх частинах світу, не виключаючи й Європу», – йдеться в документі. Міністри підтвердили зобов'язання поважати, захищати і заохочувати свободу релігії та віросповідання на території всіх держав-членів. Вони підтвердили рішучість ЄС, щоб нагадувати про них у своїй зовнішній політиці, як про права, котрі належить шанувати у всьому світі. 

Ще донедавна ця проблема зустрічалася з байдужістю у Європарламенті, зауважує Конрад Шиманьски, член Європейського Парламенту. «Вважалося, що це не найважливіше і не найтерміновіше, що це можна по-різному інтерпретувати, що підґрунтя може бути не обов'язково релігійного характеру, що може стосуватися також інших проблем. Сьогодні усвідомлення цього є більшим, оскільки Євросоюз звикає до того, що у цій справі потрібно реагувати», - сказав Конрад Шиманьски.

Керівні вказівки ЄС з радістю прийняла Комісія Єпископатів Європейського Співтовариства COMECE. Наразі COMECE найважливішими бачить три питання: підкреслення важливості аспекту колективної поваги до свободи віросповідання, а не лише її порушень щодо конкретних осіб, визнання повного права батьків на виховання дітей відповідно до своїх релігійних переконань, а також більша чутливість до релігійних питань при застосуванні принципу недискримінації. 

Своє визнання цього документа також висловив Комітет «Церква і суспільство» Конференції Європейських Церков. Спільнота різних конфесій, представлених у цій організації, брала активну участь у громадських консультаціях з цього питання. Вони рішуче наполягали, щоб європейські країни ввели чіткі правові рішення з цього питання, що дозволить рішучо засудити всі форми порушення прав людини. Свобода релігії та віросповідання є надзвичайно важливим і фундаментальним правом, як для всіх релігійних громад, так і для кожної людини. 

За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар