ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 12 червня 2013 р.

12.06.2013р. Б. / Кардинал Кох про здобутки і невдачі екуменічного діалогукардинал Курт Кох

Діалог між Католицькою і Православною Церквами став можливий після Другого Ватиканського собору, коли папа Павло VI та Вселенський патріарх Атенагор скасували взаємні анафеми. Про це, під час лекції в УКУ нагадав кардинал Курт Кох.
 

«Цим актом з організму Церкви було виведено отруту взаємного відлучення, а «символ розколу» заступив «символ любові»», – наголосив під час лекції кардинал. 

Перебуваючи 10 червня з візитом в УКУ голова Папської ради сприяння єдності християн зустрівся з керівництвом Університету, відвідав Колегіум та ознайомився з діяльністю факультетів та інститутів, повідомляє прес-служба УКУ. 

Під час свого візиту кардинал Кох прочитав лекцію «Перспективи екуменічного діалогу між Католицькою і Православною церквами». 

На його думку, важливим моментом в екуменічному діалозі стало те, що Католицька та Православні церкви почали шукати те, що їх об’єднує, а саме богослов’я у сферах сакраментології, таїнства Церкви та Євхаристії. Однак, окрім пошуку спільного, часто теми примату єпископа Риму, а також «уніатизму» та «прозелітизму» слугували причинами призупинення діалогу, що могло відкинути всю роботу до початків. 

Кардинал Кох також прокоментував роль східних Католицьких Церков у міжконфесійному діалозі і зазначив, що  «вони своїм богослов’ям і літургією, дисципліною і правом зорієнтовані на Схід, а з іншого боку – живуть у сопричасті з Римом». 

Під час візиту до УКУ кардинала Курта Коха супроводжував Патріарх УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук). 

кардинал Курт Кох


Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар