ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 8 червня 2013 р.

08.06.2013р. Б. / Соцмережі як нові засоби євангелізації


"Соціальні мережі як нові засоби євангелізації" – тема засідання Комісії у справах ЗМІ єпископатів Іспанії та Португалії, що відбулося в єпархії Ургел в Каталонії.
 
"Церква повинна докласти зусиль, аби донести інформацію про Ісуса Христа мовою нової культури спілкування", – йдеться у прес-релізі. "Соціальні мережі являють собою нову можливість проповідувати Євангеліє. Необхідність присутності Церкви у цифровому світі є для християнських спільнот можливістю задуматися про свою ідентичність та своє служіння для суспільства", – підсумовуючи засідання, стверджують єпископи.
 
"Віртуальна спільнота" є місцем діалогу і проголошення спасіння Ісуса Христа, але матиме своє значення тоді, коли "сприятиме зростанню і динамізму реальної спільноти".
 
Окрім того, в Інтернеті мають підтримуватися засади доброго виховання і поваги до людини. "Анонімність, наклеп, звинувачення не мають місця у цьому середовищі під прикриттям неправильно трактованої свободи слова".
 
Бачачи широкий і різноманітний спектр християнських проектів в Інтернеті, єпископи закликають співпрацювати, щоб "зробити привабливішою присутність Христа і Євангелія у соцмережах та користуватися досягненнями один одного". На закінчення вони виражають солідарність із тими, хто страждають від наслідків нинішньої кризи.

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар