ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 3 червня 2013 р.

03.06.2013р. Б. / «Святий Дух – жива вода, а Ісус Христос – криниця, що має у собі джерело води…» - Патріарх УГКЦ у Ніжині

«Часто для того, щоб пояснити людям, хто такий Дух Святий, святі отці говорили, що Він є "живою водою". Ми знаємо, що як немає води, то все вмирає, а вода є - усе зеленіє і набирає повноти життя», - про це сказав Блаженніший Святослав (Шевчук), Патріарх УГКЦ, під час проповіді (слухати) на Архиєрейській Літургії 2 червня 2013 року, що відбулася в парафії Святих Ольги і Володимира УГКЦ у Ніжині.
 
Патріарх УГКЦ підкреслив, що Дух Святий, який є третьою Особою Пресвятої Тройці, знаходиться в Отці як джерелі та в Ісусі Христі як у криниці. Тому Ісус Христос є справжньою криницею, яка має у собі джерело води.
 
«Ми часто думаємо про Бога і вічні речі раз на тиждень, у кращому разі, зазвичай коли збираємося на Літургію до церкви. Але ж справжнього прибічника Бога "жива вода" пронизує в усіх сферах його життя», - продовжив Патріарх Церкви. Адже, за його словами, немає жодної хвилини в житті такої людини, яка б не була пронизана Духом Святим.
 
«Я намагаюся щонеділі відвідувати найменші громади УГКЦ, які є найбільш спраглими уваги та моєї підтримки. І тут, у Ніжині, я побачив скільки спраглих людей, які ще  не знають дороги до храму! Тут, між нами, є Христос, який хоче кожного з вас зробити носієм живої води. Бо ви, тут присутні, можете отримати ковток цієї живої води», - додав проповідник.
 
Наостанок Патріарх УГКЦ пригадав, що 2013 рік проголошений в усій Католицькій Церкві Роком віри. Тому ми повинні замислитися над тим, що означає для людини третього тисячоліття вірити в Бога. «Це означає ділитися вірою, тою "живою водою", яка тече з нашого нутра. Нехай воскреслий Христос, який намагається викопати криницю "живої води" в серці кожного з нас, сповнить усі ваші потреби і бажання», - завершив Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар