ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 24 травня 2013 р.

24.05.2013р. Б. / Апартеїд в Європі: ОБСЄ про ситуацію християн

Apartejid-hrystyjan.jpgАпартеїдом в Європі назвала ситуацію християн австрійська дослідниця Гудрун Куглер. 22 травня на конференції під егідою ОБСЄ в Тирані вона представила звіт Центру контролю за нетерпимістю та дискримінацією християн в Європі за 2012 рік.

Згідно з результатами дослідження, послідовники Христа на Старому континенті продовжують залишатися більшістю, яку дискримінує меншість. Куглер порівняла таку ситуацію з апартеїдом – політикою дискримінації чорношкірого населення, що проводилася в ПАР. У звіті, залежно від роду проблем, висунуто дві географічні зони в Європі – на схід і захід від Відня. У першому випадку дискримінація виявляється переважно в труднощах з отриманням віз для місіонерів, перешкодах у вихованні духовенства і навчання релігії в школах. У другому випадку йдеться про понад 800 випадків нетерпимості та дискримінації, зареєстрованих упродовж останніх п'яти років.

Наприклад, у Великобританії 2011 року близько 74% християн зізналися, що почуваються дискримінованими. Понад 60% християн зустрічалася з випадками нетерпимості в публічних місцях і на роботі, а 71% – помітили розширення маргіналізації християн з боку ЗМІ.

У 15 країнах Західної Європи виявили 41 закон, який порушує свободу совісті, слова і зборів. Тут йдеться про заборону носити релігійні символи, примус лікарів виконувати операції, які суперечать їхнім християнським переконанням, порушення свободи батьків на виховання дітей згідно з власними правилами, наприклад, в сексуальній сфері. Відзначається збільшення кількості актів вандалізму проти християнських храмів. Усе це, наголошується у звіті, "є невеликим і мовчазним переслідуванням, яке загрожує перетворитися на щось більш велике і небезпечне, якщо не буде вчасно зупинене".


За матеріалами: http://be.radiovaticana.va

Джерела:   Воїни Христа Царя

Сайт парафії Преображення Господнього, м. Кам'янське

Немає коментарів:

Дописати коментар